Masérské kurzy v Praze

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Relaxační a sportovní masáže pro veřejnost

Rádi byste si v rámci rodiny, či přátel navzájem dopřávaly příjemné relaxační, či sportovní masáže? Absolvování zdlouhavého rekvalifikačního kurzu je v tomto případě zbytečné. Tento kurz je pro Vás tím pravým řešením!

Kurz relaxační a sportovní masáže

V rámci tohoto kurzu se naučíte základní principy relaxační a sportovní masáže. Budete umět poskytnout příjemnou masáž pro své známé, budete vědět, kdy je masáž vhodná a naopak znát úskalí, kdy se masáži raději vyhnout. Naučíte se příjemné a zároveň účinné hmaty, které používají i profesionální maséři. Ujišťuji Vás, že u Vašich známých budete žádání velmi často!

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro širokou veřejnost.

Organizace kurzu

Kurz je rozdělen do jednotlivých částí. Díky tomu se můžete naučit důkladně masírovat jen partie, které Vás zajímají, ale můžete také postupně absolvovat všechny části. Budete mít tedy vždy dostatek času na trénink během kurzu i po té doma.

Vždy je ovšem důležité nejprve absolvovat základní kurz "Masáž zad a šíje", kde podrobně probereme i důležitou teorii masáží.

Termíny kurzů v Radotíně

Kurz Počet dní Termín
Masáž zad a šíje 2

 

Masáž zad a šíje - rozšíření 1  
Masáž dolních končetin a hýždí 1  
Masáž horních končetin a ramen 1  
Masáž břicha a hrudníku 1  

V případě zájmu objednání 4 osob najednou, mne, prosím, kontaktujte nezávisle na uvedených termínech. Totéž platí i v případě zájmu o kurz přímo u Vás doma (počet osob 2 - 4).

Nenašli jste zde vhodný termín, který by Vám vyhovoval? Nebo chcete individuální kurz přímo u Vás? Napište mi, prosím, na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Termíny se snažím vypisovat dle Vašeho zájmu.

Informace ohledně objednání naleznete ZDE.