Masérské kurzy v Praze

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Ošetření spoušťových bodů

Kurz ošetření spoušťových bodůJistě jste se již setkali u klientů na pohmat s bolestivým místem. Při stisku si stěžoval na bolest v daném místě (lokální bolest), případně na místě jiném (přenesená bolest). Jedná se o tak zvané spoušťové body, které se klasickou masáží uvolňují jen velmi špatně. Rád Vás naučím techniku, pomocí které tyto body naleznete a vhodně ošetříte.

Kurz je určen pro maséry a fyzioterapeuty, kteří již mají praxi s klasickými masážemi. Je třeba znalost anatomie minimálně na úrovni sportovních a rekondičních masérů.

Termíny a kurzů v Radotíně

Délka kurzu je 2 dny, během kterých si řekneme něco o teorii spoušťových bodu, naučíme se je přesně najít a vhodně ošetřit.

Kurz Počet dní Termín
Ošetření spoušťových bodů 2  

V případě zájmu objednání 4 osob najednou, mne, prosím, kontaktujte nezávisle na uvedených termínech. Totéž platí i v případě zájmu o kurz přímo u Vás doma (počet osob 2 - 4)

Nenašli jste zde vhodný termín, který by Vám vyhovoval? Nebo chcete individuální kurz přímo u Vás? Napište mi, prosím, na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Termíny se snažím vypisovat dle Vašeho zájmu.

Informace ohledně objednání naleznete ZDE.