Masérské kurzy v Praze

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Bowenova technika

Bowenova technika je jemná myofasciální technika. Probouzí v těle neuvěřitelné regenerační a hojivé procesy. Výborná pro regeneraci u sportovců, ale i v případě mnoha zdravotních problémů, jako jsou například migrény, bolesti pohybového aparátu, růstové bolesti u dětí, bolestivou menstruaci, zažívací problémy, skolióza páteře, ale i mnoho dalšího... Na rozdíl od masáží se jedná o fyzicky nenáročnou techniku, ovšem často s velmi dobrými výsledky. Naučte se svým klientům pomoci s minimálním fyzickým úsilím!

Kurz Bowenovy techniky

Pro koho je kurz určen?

Tento kurz je vhodný pro začátečníky i profesionální maséry.

Organizace kurzu

Tento kurz je náročný zvládnutím správné techniky. Kvůli tomu je rozdělen do jednotlivých částí. Díky tomu se můžete naučit důkladně ošetřit jen partie, které Vás zajímají, ale můžete také postupně absolvovat všechny části. Budete mít tedy vždy dostatek času na trénink během kurzu i po té doma.

Vždy je ovšem důležité nejprve absolvovat základní kurz "Základní ošetření zad a šíje", kde podrobně probereme i důležitou teorii Bowenovy techniky.

Termíny kurzů v Radotíně

Kurz Počet dní Termín
Základní ošetření zad a šíje 2  
Horní část zad, lopatky, hrudník 1  
Pánev a kyčelní kloub 1  
Horní končetiny, rameno 1  
Kolenní kloub 1  
Kotník 1  
Dýchání 1  
Břicho a plodnost 2  

V případě zájmu objednání 4 osob najednou, mne, prosím, kontaktujte nezávisle na uvedených termínech. Totéž platí i v případě zájmu o kurz přímo u Vás doma (počet osob 2 - 4)

Nenašli jste zde vhodný termín, který by Vám vyhovoval? Nebo chcete individuální kurz přímo u Vás? Napište mi, prosím, na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Termíny se snažím vypisovat dle Vašeho zájmu.

Informace ohledně objednání naleznete ZDE.